Gastrojet s.r.o. - prodej a servis gastrotechniky, výhradní distributor kávy IONIA

Káva

 • Káva IONIA
  Káva IONIA dovážená ze Sicílie má svou neopakovatelnou chuť a vůni. Kvalitu garantuje pražírna IONIA - rodinná firma,dbající o svou tradici.
  Pro přípravu všech druhů je použita ta nejkvalitnější arabika a robusta. Poměr je zvolen tak,aby Vaše káva byla vždy lahodná.

 

 • Káva pro gastronomii
  Espresso jako výrazná součást technologie
  Tradice kávy espressa  spočívá v náročné úpravě optimálním produktivním vlivem, který je založen na nepřetržitých kontrolách kvality, počínaje skladem až po zpracování surového zboží. Vysoce vyspělé technologické zařízení se využívá k pražení a rozdělování směsi, po konečnou fázi balení, kde vazba speciálních materiálů zajišťuje hermeticky vakuovaný obsah. Záruka maximální hygienické jistoty. Mimo jiné všechny fáze výrobního procesu probíhají v uzavřených cyklech.

 

 • Káva pro MO - domácí balení
  V sicilském zpracování tkví velké tajemství.
  Od jednoduché přesnosti pražení až po přesnost rychlého ochlazování při odejímání vzduchu ve výrobních fázích.
  Káva IONIA je vystavena zpracování zaměřenému na výsledek odpovídající tradicím. Původně známým dávkováním různých kvalit. Ve specifickém homogenním mletí spočívá finále, které určuje velké kvalitativní přednosti. Vakuované balení s ochranným ventiem vzduchu uchovává svými základními faktory svěží a dlouhotrvající vůni.

 

 • Servis zdarma
  Pražírna IONIA úspěšně dodává svou kávu do několika států, jak na západním trhu tak i do východní Evropy. Udržuje tradici italské kávy, výrazné sicilské chuti. Současná produktivní aktivita pražírny IONIA se převážně zaměřila na sérii služeb, především určené podnikatelům, které spočívají: v dodávkách strojů, vybavení profesionálního zařízení, čímž kvalifikovanou asistenci doplňují filosofii moderního závodu. Dynamyčností, připraveností a orientací na trhu.

 

31.3. Kvido

Zítra: Hugo
UPOZORNĚNÍ O CENÁCH!!!!
Nová kuchyně ATA, do konce ledna 2012 sleva 20% a technologický projekt ZDARMA
POZOR AKCE!!!
Klikněte si v menu Gastro/Shock Freezer + Vakuová balička (nebo přímo na odkaz pod touto zprávou), najdete zde zajímavé nabídky.
Klikněte ZDE!
UPOZORNĚNÍ O CENÁCH!!!!
Všechny ceny v Kč jsou do odvolání ORIENTAČNÍ! Na vyžádání dodáme ceníky i v EUR. Ceny v EUR budou přepočítávány dle aktuálního kurzu.
UPOZORNĚNÍ !!!!
Vážení zákazníci.
Naše stránky jsou v současné době v přestavbě, proto prosíme omluvte případné nedostatky v seznamech zboží.
HLEDÁME OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PO CELÉ ČR
gastrojet_foot